info o firmě

PRVNÍ KRŮČKY
– certifikovaná dětská obuv. Výrobce dětské zdravotně nezávadné obuvi s certifikací Žirafa. Certifikace Žirafa je jediná uznávaná cerfitikace dětské obuvi v České republice, která deklaruje zdravotní nezávadnost a podporuje správný vývoj nožky dítěte.

Management společnosti má dlouholeté zkušenosti s výrobou dětské obuvi.  

Ručně vyráběné botky pro Vaše nejmenší  s možností originálního vyšívání  (od našeho loga, skrze obrázky, jméno až po individuální návrhy Vás, našich klientů).

 

V začátcích jsme šili pouze domácí textilní obuv. Následující roky jsme přidali kožené capáčky a dostali tak svému názvu “PRVNÍ KRŮČKY.” Na jaře roku 2017 jsme rozšířili výrobu o celoroční koženou obuv a v rámci roku 2017 k tomu přidlali ještě obuv zimní. 

Opoždění spuštění výroby celoroční a zimní kožené kolekce byl dán našim důrazem na výběr dodavatele a jejich schopnost dostát včas našim potřebám a hlavně dodávat kůži v odpovídající jakosti.

 

Naše výroba aktuálně zahrnuje obuv jak pro nejmenší, tak pro děti do 3 let věku

Kožený capáček velikosti 18- 22 (Francouzské číslování). 

- Dětská textilní domácí obuv – velikosti 11,5-26 (metrické v cm), 

- Celoroční kožená vycházková obuv – velikosti 18-26, (Francouzské číslování).

- Zimní kožená obuv s kožíškem - velikosti 18-26 (Francouzské číslování)

 

Díky vlastnímu vyšívacímu stroji nabízíme zákazníkům velkou individualizaci obuvi. Od vyšití jména, obrázku z katalogu, případně vlastního obrázku, či různých kombinací. Pro velkoodběratele a obchody s vlastním logem nabízíme možnosti šití jejich vlastní značky na obuv za zvýhodněnou cenu.

 

 

Naše výrobna:

Kompletní zázemí naší společnosti se nachází na adrese U Výzkumu 603, Hrušovany u Brna.

Naše přednosti:

  • Kvalitní ruční práce
  • Nejkvalitnější měkké kůže
  • Servis
  • Kvalita
  • Rychlost