Výšivky na obuv

Vyšívání na botky

Na Vámi vybranou botičku Vám, dle Vašeho přání, jsme schopni vyšít  nápis nebo obrázek. 

Máme k dispozici svůj vlastní vyšívací stroj. Značka stroje je RICOMA. Používáme nitě vyrobené ze 100% viskózy a 100% polyesteru, které jsou určeny na strojní výšivku. Disponujeme 18 barvami, které se můžou navzájem kombinovat. Vyšívací vzory si navrhujeme a vytváříme nebo vyšíváme dle požadavků zákazníka. Veškeré vzory jsou uloženy v naší databázi. Ve fotogalerii jsou ukázky některých vyšitých botiček pro Vaši lepší orientaci.

Na základě Vaší poptávky Vám navrhneme výšivky dle Vaší dodané předlohy. Vyšijeme emblémy či znaky nebo loga na textilní materiál nebo na Vámi vybrané dětské botičky. Když nám přinesete svůj hotový oděv nebo výrobek, můžeme (dle technické možnosti) vyšít Váš požadavek také zde. Strojní výšivka na dresy nebo podobný hotový výrobek je velmi originální a také její životnost a údržba je efektivní a nejkvalitnější způsob.

Co udělat, když potřebuje vyšití na Váš materiál

V případě, že máte zájem o vyšití Vámi požadovaného motivu na jiný výrobek než na naše botičky, prosím kontaktujte nás na níže uvedených kontaktech a náš školený personál z obchodního oddělení vás bude kontaktovat, aby s vámi domluvil a přesně vyspecifikovat vaše požadavky a vytvořil finální objednávku, která je akceptovatelná pro vás i pro naši výrobu.

   Co je pro nás nutné vědět před zadáním objednávky:

Potřebujeme kvalitní předlohu – obrázek, který chcete vyšít.

Rozměry našívaného obrázku – v mm.

  • Umístění obrázku na výrobek
  • Počet kusů
  • My Vám navrhneme barvy dle našeho vzorníku

 

Kontakt:

Ing. Marcela Černá
mobil:  +420 777 706 806 nebo +420 773 951 789

e-mail: cerna@prvni-krucky.cz

 

Naším cílem je, že náš zákazník má unikátní výrobek, dle jeho zadaných parametrů.